ADMINISTRAATOR on osa Tambet Made loodud ärinõustamise teenuste grupist BTS International (Business and Trade Services International)

BTS Int. äriteenuste erinevad suunad on järgmised:

Hindamise ja ärilahenduste teenused: www.administraator.ee
Rahvusvahelise äri teenused: www.itscorporate.ee
Ettevõtete müügi ja ostu teenused (M&A): www.vrp.ee
Frantsiisi teenused: www.franchising.ee

Pakutavad B2B teenustevaldkonnad on kasvanud välja aegade jooksul reaalse äritegevuse praktikast. Eesmärgiks on aidata Eesti ja välismaa ettevõtjatel laieneda välisturgudele, teha tehinguid, hinnata nende ettevõtteid, tõsta äriomandi väärtust, tugevdada positsioone. Korraldame ettevõtte müügi või nõustame ostuprotsessi sihtgrupi määratlemisest kuni tehingujärgse integreerimiseni. Aitame tekitada kontakte ja luua ärisidemeid välismaa potentsiaalsete partneritega. Tegeleme frantsiiside arendamise, ostmise ja müümisega. Toetame kogemuste ja kõrvalseisja pilguga äriprotsessi brändi loomist ja virtuaalse töö korraldamist. Teiste sõnadega, kogu äriteenuste palett arendamiseks, kasvatamiseks ja tehingute tegemiseks.

BTS Int. sai alguse 2005. aastal tolleaegse Eesti Väliskaubanduse Liidu ja Tambet Made (TM) initsiatiivist, eesmärgiga nõustada ja koolitada Eesti ettevõtteid piiriülestes omandamise ja ülevõtmiste tehingutes. Selle tarbeks loodi EVLi ja TM osalusel firma International Trade Services OÜ (ITS). Kiiresti tekkis arvestatav klientuur ning juba 2007. aasta lõpuks oli portfellis paarkümmend müügi ja ostu mandaati. Paralleelselt astus ITS mitmete rahvusvaheliste M&A võrgustike liikmeks ja algatas koostöö välismaa partnerfirmadega. Näiteks Lätis Bizon Broker SIA, Leedus Investment House UAB, Soomes MBO Partners OY, Rootsis Svensk Företagsförmedling AB ja Swedbank Företagsförmedling AB, Hiinas Shanghai M&A Club.

2011, mil Eesti Väliskaubanduse Liidu baasil formeerus maailma äriorganisatsiooni ICC WBO Eesti rahvuslik organisatsioon, omandas TM 100-protsendiliselt ITS-i osaluse.

2015. asuti arendama virtuaalse assistendi teenuseid, kuna meilgi hakkas koguma jõudu kaugtöö, on-line suhtlus, digitaalne nomaatlus ja virtuaalne juhtimine. Sellega seoses tekkis ADMINISTRAATOR kaubamärk, mida on hiljem täiendatud teise ärilahenduste ja hindamise teenustega.

Alates 2016. aastast lisandus BTS Int. teenuste ja oskuste nimistusse frantsiiside arendamise nõustamine ja müük. Frantsiisi teenuste osas on ITS-il koostööleping maailma juhtiva frantsiisinõustamise ettevõtte Francorp Inc. Balti esindusega Francorp Baltic SIA.

2020, kui maailma laastas viirus ja äritegevuses tekkis sunnitud vaikuse periood, reorganiseeris TM kõik BTS Int. alla kuuluvad teenused eraldi ettevõtetesse, et iga suund oleks selgemini tajutav. Kuid sisuliselt on kõik BTS Int. grupi teenused teineteist täiendavad või omavahel kombineeritavad. Ettevõtete hindamine on ADMINISTRAATORI teenus (Virtuaalne Assistent OÜ). Rahvusvahelised tehingud ja projektid jäid ITS-i (International Trade Services OÜ). Siseriiklike M&A, nõustamise ja maaklerluse teenuste tarbeks on moodustatud eraldi firma – VR Pro OÜ (VRP).

Virtuaalne Assistent OÜ
registrikood: 1296806
KMKR: EE101845041

Parim moodus meiega ühendust võtta on e-kirja teel:
info@administraator.ee

ASUTAJA PROFIIL
KOMPETENTSID